Treningi indywidualne

Podnosimy Twój poziom gry w tenisa!

Oferujemy treningi indywidualne z tenisa dostosowane do każdego poziomu zaawansowania. Nasza doświadczona trenerka zapewni wysokiej jakości szkolenie, zgodne z wytycznymi Polskiego Związku Tenisowego.

Treningi będą dostosowane do Twoich celów i umiejętności. Zajęcia skierowane są zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.
Rozwijaj swój potencjał tenisowy razem z profesjonalną trenerką Alicją Stoińską – zapisz się na trening już teraz!

Szkółki Tenisowe w Sport & Beauty Fabianowo

W roku szkolnym organizujemy szkółki tenisowe dla dzieci i młodzieży.
Nasze zajęcia są prowadzone zgodnie z metodyką nauczania Polskiego Związku Tenisowego (PZT), co gwarantuje najwyższy poziom szkolenia i profesjonalne podejście do każdego uczestnika.

Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych,
co umożliwia łatwe dostosowanie harmonogramu do zajęć szkolnych.

Nasi tenisiści trenują pod okiem doświadczonej trenerki,
która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodymi sportowcami. Każde dziecko może liczyć na indywidualne podejście i wsparcie w rozwoju swoich tenisowych umiejętności.

W ramach szkółek organizowane są turnieje tenisowe,
które pozwalają młodym graczom na sprawdzenie swoich umiejętności w rywalizacji z rówieśnikami. Turnieje te stanowią nie tylko doskonałą okazję do rywalizacji, ale również świetną zabawę i motywację do dalszego treningu.

Dołącz do nas i pozwól swojemu dziecku odkryć pasję do tenisa oraz rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów!

Poznaj trenerkę

Cześć, jestem Alicja Stoińska :)

Sport to moja pasja. Od 20 lat dzielę się zamiłowaniem do tenisa z dziećmi i dorosłymi wprowadzając nowych adeptów tej dyscypliny w świat uderzeń tenisowych i rywalizacji na korcie. Uczę przez gry i zabawy, zawsze z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem.

Doświadczenie i certyfikaty

Ukończyłam studia doktoranckie w AWF w Poznaniu.

Zdobyłam doświadczenie w renomowanych ośrodkach tenisowych w Poznaniu: Centrum Tenisowe Arena, Fabianowo Sport & Beauty, Centrum Tenisowe Kortowo.

Opinie o treningach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Autor opinii

Zgłoś się już dziś!

Wypełnij poniższe pola, otrzymaj od nas maila z instrukcjami rezerwacji miejsca. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wypoczynek

Dane uczestników

Dane osoby zgłaszającej