Tenis w szkołach

Tenis z klasą to zajęcia nauki tenisa w szkołach podstawowych dla uczniów klas 0-3 prowadzone w sali gimnastycznej.

Nasza oferta to możliwość odciążenia świetlicy szkolnej i zaproponowanie alternatywnych form spędzenia wolnego czasu w szkole.

Na początku szkolenia dzieci grają na mniejszych kortach i niższych siatkach wg metodyki programu Tenis10s Polskiego Związku Tenisa.

Dzieci uczą się grać z niewielkiej odległości, która jest stopniowo zwiększana w miarę dokonywanych postępów, z zastosowaniem lżejszego sprzętu i wolniejszych piłek, co ułatwia i przyspiesza proces nauczania.

Tenis z Klasą to:

Gwarancja postępów

Naszym celem jest najwyższa jakość prowadzonych zajęć, realnie podnosząca umiejętności uczestników.

Bezstresowa nauka

Tenis to gra wg zasad „fair play”, co sprzyja kształtowaniu się pozytywnych postaw społecznych.

Ciekawe zajęcia

Dzieci w znanym sobie szkolnym środowisku uczą się wyjątkowego sportu, a rodzice nie tracą czasu na dojazd na kolejne zajęcia.

Odpowiedni sprzęt

Mniejsze i lżejsze rakiety, wolniejsze piłeczki oraz mniejsze pola gry i mini-siatki.

Harmonijny rozwój

Tenis pomaga w walce z nadwagą i łagodzi stres. Rozwija umiejętności współpracy w grupie i z partnerami podczas ćwiczeń.

Tenis z Klasą w liczbach

1575

minut zajęć w roku szkolnym

500

odbitych piłek podczas zajęć

100%

zadowolonych dzieci

Tak wygląda dobra zabawa!

Opinie o Tenisie z Klasą

„Tenis z Klasą” to prawdziwie rzetelna i profesjonalna oferta zajęć tenisowym. Moja 6-letnia córeczka zaczynając naukę w szkole podstawowej rozpoczęła również zajęcia tenisowe właśnie w ramach „Tenisa z Klasą”. I to był zdecydowanie najlepszy wybór! Prowadzenie zajęć, podejście do dzieciaków oraz tenisowa pasja, jaką zarażają dzieciaki trenerki z pewnością przekłada się na postępy w nauce tenisa, jak i chęć kontynuacji nauki.

Iga i Monika

Lekcje tenisa prowadzone przez siostry Stoińskie to najlepsza forma zajęć dodatkowych w SP1. Ich niezwykłe umiejętności komunikacji z kilkulatkami sprawiają, ze dzieciaki z ogromną przyjemnością rozpoczynają przygodę z tenisem. Mateusz, jako dziecko z natury nieśmiałe szybko złapał więź z trenerkami, co niewątpliwie było zasługą umiejętności pedagogicznych p. Alicji oraz p. Magdy.

Mama Mateusza

Marta z przyjemnością i z dużym zapałem uczestniczy w lekcjach „Tenisa z Klasą” . Dzięki kompetentnym i uśmiechniętym instruktorkom to są jej ulubione zajęcie pozalekcyjne. Polecam taką formę nauki podstaw tenisa.

Mama Marty

Cieszę się, że Michał może korzystać z oferty zajęć tenisowych w szkole. Uśmiech i zaangażowanie Pani Alicji spowodowały, że syn nie tylko poznał podstawy tenisa, ale jest to również jego jedna z ulubionych dyscyplin sportowych.

Mama Michała

Zgłoś się już dziś!

Wypełnij poniższe pola, otrzymaj od nas maila z instrukcjami rezerwacji miejsca. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wypoczynek

Dane uczestników

Dane osoby zgłaszającej