Lato i zima z tenisem – i nie tylko!

Półkolonie dla dzieci z tenisem to oferta zajęć rekreacyjno-sportowych, które zapewniają wszechstronny rozwój oraz ich dostosowanie do potrzeb i zainteresowań każdego dziecka.

Nasze półkolonie to świetny pomysł by zapewnić swoim pociechom aktywny, twórczy i bezpieczny wypoczynek latem i zimą! Program półkolonii obejmuje pełen zakres atrakcji, skierowanych zarówno dla miłośników tenisa i innych sportów rakietowych, jak i tych bardziej kreatywnych.

Dla każdego coś miłego

Nie przegapcie okazji, by zapewnić swoim pociechom aktywny, twórczy i bezpieczny wypoczynek w czasie wakacji letnich i ferii zimowych!

Nowoczesna infrastruktura klubu Sport & Beauty Fabianowo zapewnia świetne warunki do realizacji niezapomnianych sportowych wakacji, gdzie aktywność sportowa przeplata się z kreatywnością.

Dlaczego warto wybrać nasze półkolonie?

Codzienna nauka tenisa

Oferujemy codzienną naukę tenisa z doświadczonymi trenerami z podziałem na poziom zaawansowania.

Bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna

Sport & Beauty Fabianowo to kompleks sportowy z wysokiej klasy kortami oraz boiskami do różnych sportów rakietowych.

Różnorodny plan zajęć

W kreatywny sposób łączymy aktywność sportową z warsztatami twórczymi zapewniając rozrywkę dostosowaną do różnorodnych zainteresowań dzieci.

Bezpieczeństwo

Półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty, spełniamy wymagania jako Organizator Turystyki. Z nami Twoje dziecko jest w bezpiecznych rękach.

Nie czekaj!

Dbamy o indywidualne podejście do każdego dziecka, dlatego liczba miejsc jest ograniczona.

Tak wygląda dobra zabawa!

Nasze półkolonie w liczbach

6

sportów rakietowych w jednym miejscu

20

lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć sportowych

1000+

zadowolonych dzieci i rodziców

60+

zorganizowanych obozów i półkolonii

Gdzie będziemy?

Centrum Rekreacyjne Fabianowo Sport & Beauty jest miejscem, które powstało z pasji do sportu i piękna. Znajdziesz tu radość, energię, równowagę ducha i uśmiech. Fantastyczne miejsce dla fanów sportów rakietowych

5 boisk do badmintona

Sale do zajęć kreatywnych

3 stoły do ping-ponga

Siłownia

3 boiska do padla

Boisko do squasha

Warsztaty podróżnicze

Zabieramy dzieci w podróż po różnych krainach świata, poznając kulturę i tradycję krajów. Organizujemy m.in. warsztaty podróżnicze „Śladami Turniejów Wielkoszlemowych w Tenisie” – to niepowtarzalna podróż w fascynujący świat tenisowych emocji i historii.

Warsztaty Kulinarne
Fit słodycze – dzieci odkryją kulinarne tajniki jak zrobić zdrowe słodycze i nie tylko! Dzieci będą miały okazję eksperymentować w kuchni.

Gry i zabawy sportowe
Zróżnicowany zestaw zabaw ruchowych, które łączą radość z ruchem. Zestaw zabaw sportowych w miły i przyjemny sposób utrzyma dziecko w ruchu i aktywności.

Turnieje sportowe
Tworzymy atmosferę przyjaznej rywalizacji poprzez organizacje kreatywnych zawodów sportowych. Dzieci mają okazję poczuć ducha rywalizacji i emocji związanych z zmaganiami sportowymi.

Terminy i cena

01-05.07

2024

US OPEN

5 dni

750 zł

15-19.07

2024

AUSTRALIAN OPEN

5 dni

750 zł

29.07-02.08

2024

roland garros

5 dni

750 zł

19-23.08

2024

Wimbledon

5 dni

750 zł

Cena zawiera:

pin-icon Realizację bogatego programu sportowo-rekreacyjnego

pin-icon Opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej i dydaktycznej.

Wyżywienie: śniadanie i lunch

Sprzęt sportowy i rekreacyjny.

Ubezpieczenie NNW.

Treningi tenisa z licencjonowanym trenerem.

Dyplomy i nagrody.

Napoje zimne i ciepłe.

Najczęściej zadawane pytania

Oferujemy naukę tenisa na wszystkich poziomach zaawansowania, również dla osób początkujących.

Zapewniamy rakiety i piłki dostosowane do wieku i umiejętności.

Tak, wszystkie obozy i półkolonie są zgłaszane i zatwierdzane przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Tak, ośrodki w których organizujemy obozy i półkolonie serwują pełnowartościowe i smaczne posiłki, również dla dzieci z różnego typu alergiami (mleko, gluten, orzechy, nabiał itp.).

Tak, wystawiamy faktury oraz zaświadczenia o wypoczynku do zakładów pracy.

Wszyscy opiekunowie biorący udział w naszych obozach i półkoloniach to licencjonowani trenerzy i nauczyciele z bogatym doświadczeniem pedagogicznym. To osoby wykonywujące swój zawód z pasją i pełnym zaangażowaniem oraz pozytywnym podejściem do dzieci.

Mamy do dyspozycji pokoje 2-5 osobowe. Jeśli dzieci jadą z rodzeństwem lub przyjaciółmi – prosimy o zaznaczenie, że mają być razem w pokoju. Dzieci dobieramy do pokojów według wieku.

Opinie o półkoloniach

Półkolonie na sportowo to idealny pomysł, a półkolonie z trenerką Alicją to pomysł doskonały – nikt tak jak ona nie zaszczepi w dziecku miłości do aktywności fizycznej i nie nauczy optymistycznego podejścia do życia. Oprócz zajęć sportowych jest również czas na zajęcia artystyczne, smaczne i zdrowe posiłki oraz wspólną zabawę w kameralnym gronie. Polecam zarówno półkolonie, jak również letnie obozy w Dolsku.

Magda, Mama Dorotki 

Półkolonie tenisowe zorganizowane przez Lato z Tenisem przerosły moje oczekiwania pod każdym względem. Treningi tenisa były doskonale dostosowane do różnych umiejętności dzieci. Kadrę trenerską cechowała ogromne doświadczenie i pasja do nauczania. Bogaty program warsztatów kreatywnych sprawił, że czas poza kortem był równie inspirujący i interesujący jak lekcje tenisa. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać nie tylko sportowe umiejętności, ale również próbować swoich sił w innych dziedzinach.

Mama Poli

Półkolonie tenisowe z Lato z Tenisem są doskonałą propozycją dla dzieci, które chcą nie tylko doskonalić swoje umiejętności sportowe, ale również spędzić czas w kreatywny sposób. Gorąco polecam organizatorów każdemu, kto szuka niezapomnianych wakacyjnych doświadczeń dla swoich dzieci.

Mama Witka

Zgłoś się już dziś!

Wypełnij poniższe pola, otrzymaj od nas maila z instrukcjami rezerwacji miejsca. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wypoczynek

Dane uczestników

Dane osoby zgłaszającej

Przejdź do góry